BDR DEMİR ÇELİK YAPI

Farklı Tasarımlar Özel Çözümler

BDR Demir Çelik Yapı, geniş ürün yelpazesi ile öne çıkan bir firma olarak Tiny House, Bungalov, Prefabrik Evler ve Çelik Evler gibi farklı yapılarda özel üretimler yapmaktadır. Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda, farklı ölçü, şekil ve tasarımlarda üretim gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.
BDR Demir Çelik Yapı olarak, müşterilerimize özel tasarım çözümleri sunuyoruz. Binaların işlevsel, modern ve estetik görünümlerini bir arada sağlamak için, tasarım konusunda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca, ekonomik, enerji tasarruflu ve çevre dostu yapılar üretmeye özen gösteriyoruz.
Donanımlı Ekip
Planlı Çalışma Süreci
Yüksek Müşteri Memnuniyeti
VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, demir ve çelik yapı sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

YÜZLERCE TESLİM EDİLMİŞ PROJE

BDR Demir Çelik Yapı olarak kaliteli malzemeler ile sağlam yapılar inşa ediyoruz.

HAYALLERİNİZİ BİZİMLE GERÇEKLEŞTİRİN

Planlı çalışmamız sayesinde, titiz çalışma ile kaliteli hizmet.

HEMEN ARA